Maiden: Legacy of the Beast 307261 دانلود بازی میراث وحش اندروید + مود

[ad_1]

دانلود Maiden: Legacy of the Beast v307261 + Mod بازی نقش آفرینی میراث وحش اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود شده

Maiden: Legacy of the Beast محصولی از استودیوی Nodding Frog است که در آن شما به عنوان اِدی در یک بازی نقش آفرینی فانتزی نوبتی با سپاهیان تاریکی مبارزه می کنید.

قهرمانان افسانه ای را جمع آوری کنید، آنها را ارتقاء دهید و به تکامل برسانید تا تیم مبارزه نهایی را تشکیل دهید. از طریق جهان های متعدد مبارزه کنید، اربابان غول پیکر را شکست دهید، روح در هم شکسته ادی را بازسازی کنید و جهان را نجات دهید.

جنگجو، جادوگر، نگهبان، توپچی و یا آدمکش. 5 کلاس مختلف و 100 شخصیت برای جمع آوری در دسترس است که می توانید از توانایی آنها بهره بگیرید. دشمنان فاسد را شکست دهید، آنها را به طرفداران خود تبدیل کنید و تیم های باور نکردنی ایجاد کنید.

اِدی در شکل ها و فرم های متفاوتی ظاهر می شود. هر کدام از این فرم ها ضمن آنکه قدرت ها و توانایی های منحصر به فردی از جمله سایبورگ، مومیایی، سپاهی، خون آشام، وایکینگ، سامورایی، شکارچی و بسیاری دیگر را به اِدی می دهد.

در رویارویی نهایی ادی در مقابل ادی آماده شوید! قوی ترین تیم خود را برای آزمون در برابر بازیکنان دیگر و مبارزه برای مرگ یا افتخار آماده کنید تا بتوانید جوایز و تجهیزات ارزش به دست آورید.

منابع منحصر به فرد را برای ارتقاء و تکامل تیم خود جمع آوری کنید، گیم پلی استراتژیک را برای مقابله با دشمن فعال کنید. همچنین بیش از 40 سری طلسم در بازی وجود دارد که می توانید با انتخاب هر کدام از آنها قابلیت های ویژه ای به شخصیت های خود بدهید.

در دورترین نقاط پهناور جهان کاوش کنید، از اعماق عالم اموات تا مصر باستان، میدان های جنگ قدیمی، جنگل مسحور و فراتر از آن که همه در محیط های 3D خیره کننده خواهند بود.

همچنین در این بازی از صدای باور نکردنی Iron Maiden (آیرون میدن) – یک گروه هوی متال انگلیسی – با موسیقی متن حماسی که به ویژه برای بازی آماده شده است لذت خواهید برد.

نکات:
– حداقل مورد نیاز: 768 مگابایت حافظه رم، حافظه 1 گیگابایت به بالا توصیه می شود
– حداقل وضوح تصویر صفحه نمایش: 800×480

تغییرات آخرین نسخه

NEW Missions Feature! Increased Sacrifice Rewards. New Soul Fragments!

– New Challenge Component: Missions.

– New Ally: Gunner Pharaoh Dog.

– Arena Changes: Better match making at lower divisions.

– Sacrifice Chamber: Increased rewards in upper tiers.

– New Soul Fragments have been added – including Legendary Soul Fragments!

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *